DIMENSION ONE SPAS Amore Bay mini baseinas

DIMENSION ONE SPAS

Amore Bay

Pristatymo terminas, gali užtrukti iki 2-4 savaičių

22 100,00€su PVM

Pagalba telefonu: +37066427028 arba el.paštu: info@pataupyk.lt darbo dienomis 9 - 17 val.

DIMENSION ONE SPAS Amore Bay mini baseinas termoizoliaciniu uždangalu.

Gamintojas: DIMENSION ONE SPAS

Prekės kodas: Amore Bay

Matmenys: 275x234x102 cm
Vonios masė: tuščia 459 kg, pripildyta 2026 kg.
Vietų skaičius: 7-8
Vonios tūris: 1571 l
Purkštukai: 62

Vidaus spalvos:

Korpuso spalvos:

Uždangalo spalvos:


Viskas labai paprasta – Bay Collection – tai geriausi spa baseinai. Bay Collection – tai išskirtinių gaminių serija Dimension One Spas baseinų gamoje. Ji išsiskiria pastebimai kitokiu išoriniu dizainu, kuris suteikia Bay Collection spa baseinams elegancijos, dinamikos ir tuo pačiu šiuolaikišką išvaizdą. Neįprastai išlenkti išraiškingi kontūrai – veržlus, galingas ir energingas Sarena Bay; jausmingas ir grakštus Lotus Bay; efektingi ir stilingi elementai, tokie kaip, pavyzdžiui „Liquid FX“, optikos pluošto apšviestas fontanas, pabrėžia stiliaus jausmo ir elegancijos kupiną aukščiausios klasės spa baseinų išorės išskirtinumą . Iš pradžių atsargiai priimta revoliucinė spa Bay Collection išvaizda šiandien yra visuotinio susižavėjimo ir pripažinimo objektas. Viskas labai sudėtinga – nereikia pamiršti taip pat ir apie Bay Collection spa baseinuose naudojamas naujoves, kurių dėka kompanija Dimension One Spas teisėtai yra laikoma šios srities madų lyderiu ir inovatoriumi. Absoliutaus komforto ir idealaus rezultato siekimas sąlygojo tai, kad kompanijos Dimension One Spas specialistai taip intensyviai tyrinėjo žmogaus anatomiją, ergonomiką, skysčių mechaniką, hidromasažą, akupunktūrą ir refleksologiją ,kad praktiškai išrado naują mokslą – “hidronomiką”. Vienintelė savo rūšies koncepcija. Techninis tobulumas ir inovacija – būtent ši formulė tapo Bay Collection spa baseinų koncepcijos pagrindu. Ilgametis šiuolaikinio dizaino, Rytų relaksacijos technikų, žmogaus kūno ypatybių tyrinėjimas pasiekė savo kulminaciją kuriant unikalius visais atžvilgiais spa baseinus. Kūrimo procese, ieškant technologinių sprendimų ir idealių praktinių savybių, buvo atsižvelgta ir į emocinį būsimo spa poveikį žmogui-pradedant išskirtinai sėkmingu dizainu ir baigiant puikia hidromasažo kokybe. Vardinti galima dar ilgai, tiesiog suraskite keletą minučių masažo seansui spa baseine, ir jis taps tikru Jūsų atradimu. Bay Collection Spa baseinas yra toks protingas ir patikimas, kad valdo pats save. Bay Collection spa baseinas tobulas- toks pat tobulas kaip ir atpalaiduojančio spa poveikis pavargusiam organizmui.
Amžinas grožis be ypatingo rūpinimosi juo. Spa baseinai iš Bay Collection – tai savotiškas meno kūrinys.Nuostabus kūrinys, tobulai atitinkantis kūno formą ir praktiškai nereikalaujantis smulkmeniškos priežiūros. Stiliaus ir technologijų samplaika leido sukurti spa baseiną, kuris subtiliai jaučia jūsų nuotaiką, nuramina jūsų sielą ir pamalonina kūną.Jūs ilgai galite ieškoti ko nors panašaus... Pirmos klasės komfortas. Įsivaizduokite, kad kažkas išpildė jūsų norus dar prieš tai, kai jūs patys apie tai pagalvojote. Ką manote apie asmeninį masažuotoją, kuris visada pasiruošęs rūpintis Jumis ir būti šalia kiekvieną minutę, kai tik jums to prireikia? Įsivaizduokite, kad Jums nereikės niekur važiuoti, kadangi jis yra nuolat ir dieną, ir naktį pasiruošęs suteikti Jums savo paslaugas. O kas, jei turėtumėte spa baseiną su visomis funkcijomis ir pirmos klasės komfortu? Spa baseinas iš Bay Collection gali paversti Jūsų svajones tikrove. Tiek vidumi, tiek išore spa yra sukurtas tam, kad atitiktų jūsų gyvenimo ritmą, išpildydamas bet kokius Jūsų norus ir kaprizus. Aukščiausias palaimos lygis. Spa baseino aprašymas paprastai prasideda nuo jo išmatavimų ir tūrio. Bet šie duomenys gali mažai pasakyti apie tai, kam apskritai Jūs jį perkate. Jie negali perteikti to malonumo, kokį jauti, liesdamas sklandžius jo korpuso linkius, to džiaugsmo, kurį jauti nugrimzdamas į jo šiltą vandenį. Techniniai duomenys negali perteikti pasitenkinimo, atsirandančio po hidromasažo seanso, ir visiškos harmonijos su supančiu pasauliu pojūčio. Kai reikia išmatuoti pasitenkinimą tuo, kad turite spa baseiną, vienintelis tikslus rodiklis yra jūsų širdies plakimas. Šis jausmas gimsta tą akimirką, kai Jūs atsigulate į savo spa, stiprėja, kai įjungiate hidromasažą, ir verčia širdį plakti ramiau kiekvieną minutę, praleista jame. Neprilygstamas derinys. Nepriekaištingas jausmingo dizaino, išskirtinės ir efektyvios hidroterapijos bei puikių eksploatacinių charakteristikų derinys – spa baseinai Bay Collection nepaprastai greitai užkariauja pirkėjų širdis visame pasaulyje. Užtenka nugrimzti į šiltą burbuliuojantį vandenį, ir Jūs pajusite, kad spa baseinas gali suteikti begalinį malonumą. 

Įsigydami Bay Collection spa baseiną, Jūs investuojate ir į savo kūną ir savo sielą. Ženkite į jums nežinomą pasaulį – aukščiausios spa Bay Collection palaimos pasaulį

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

DIMENSION ONE SPAS Amore Bay mini baseinas

DIMENSION ONE SPAS Amore Bay mini baseinas

30 Panašios prekės