DIMENSION ONE SPAS Latitude mini baseinas

DIMENSION ONE SPAS

Latitude

Pristatymo terminas, gali užtrukti iki 2-4 savaičių

13 120,00€su PVM

Pagalba telefonu: +37066427028 arba el.paštu: info@pataupyk.lt darbo dienomis 9 - 17 val.

DIMENSION ONE SPAS Latitude mini baseinas termoizoliaciniu uždangalu.

Gamintojas: DIMENSION ONE SPAS

Prekės kodas: Latitude

Matmenys: 211x211x91cm
Vonios masė: tuščia 322 kg, pripildyta 1779 kg.
Vietų skaičius: 5-6
Vonios tūris: 1457 l
Purkštukai: 44

Vidaus spalvos:

Korpuso spalvos:

Uždangalo spalvos:


„Home“ baseinai iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip bet kokie kiti spa. Puikiai atrodo ir yra patogūs. Be to jie dar turi įrengtą pilną rinkinį funkcijų, atitinkančių tuos aukščiausius reikalavimus, kurie keliami hidromasažui spa baseine. Tai, kad spa baseinas skiriasi vienas nuo kito, Jūs suprasite, jeigu pasirinksite „Home“. Dar niekada spa baseinai neturėjo tokio neprilygstamo išskirtinės kokybės, apgalvotų detalių ir klasikinio stiliaus derinio, o kartu ir tokio ramybės pojūčio. 

Aukštas šių spa baseinų kokybės lygis maloniai kontrastuoja su nedidele kaina. „Home“ kainos ir kokybės santykis neturi analogų ir praktiškai yra be konkurencijos. Aišku, visa tai neturi jokios įtakos komfortui ir patikimumui. „Home“ baseinas pilnai pateisins lūkesčius to, kuris ieško sau ekonomiško, patikimo ir funkcionalaus spa. 


Kaip aukščiausios klasės spa baseinų gamintoja, kompanija Dimension One Spas turi savo individualius uždavinius pateikti savo klientams puikų spa baseiną. Jų sprendimas susijęs su dviem viena kitą papildančiomis idėjomis: aukšta kokybė ir techninis tobulumas – tai pagrindinės sampratos, kuriomis buvo vadovautasi konstruojant „Home“ . Unikali koncepcija ir tradicinis dizainas, aukščiausias patikimumo lygmuo ir puiki hidromasažo kokybė: spa „Home“ nustato Dimension One Spas ekonomiškų spa baseinų klasės standartus. 

Šių savybių dėka baseinai „Home“ užsirekomendavo kaip spa, idealūs aktyviems žmonėms, kurie skiria ypatingą dėmesį sveikai gyvensenai, praktiškumui ir patikimumui. Tokiems žmonėms spa baseinas visada yra ne tik pirties ar saunos papildas, bet ir neatskiriama kasdienio gyvenimo dalis ir tam tikro stiliaus, orientuoto į kokybę ir patikimumą, atspindys. Kiekvienam klimatui ir orui tinkantys apgalvotos konstrukcijos dėka, šie spa stebina savo galimybėmis. 


„Home“ modelių kolekciją sudaryto 6 spa baseinai, kurių kiekvienas pasižymi savarankišku charakteriu: kartu su universaliu penkiaviečiu spa Sojourn pirmąkart šiais metais yra siūlomas šešiavietis spa Venture, stebinantis savo tūriu ir unikaliu komplektavimu.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

DIMENSION ONE SPAS Latitude mini baseinas

DIMENSION ONE SPAS Latitude mini baseinas

30 Panašios prekės