NiC Design, daugiau spalvų ir formų Jūsų vonios kabariui

NiC Design, daugiau spalvų ir formų Jūsų vonios kabariui

„Nic“ buvo įkurta mažiau nei prieš dvidešimt metų, kai du panašios aistros vedami dizaineriai nusprendė suvienyti jėgas, kad suteiktų gyvybės tai, kas taps Made-in-Italy vonios kambario baldų lyderiu. Stefano Morelli ir Roberto Testale, du profesionalai, anksčiau pelnę pripažinimą dėl savo pradedančiojo talento, įmonę įkūrė 2002 m. Tais pačiais metais jie laimėjo tarptautinį konkursą, atnešdami trokštamą „Prize Design Plus“ prizą ISH Frankfurte. Ši esminė pergalė, turėjusi tapti tikru tramplinu besikuriančiai dizaino studijai, buvo susijusi su neabejotina dušo padėklo „Victoria“ sėkme. Kaip ir pavyzdinei „Victoria“, „Nic“ projektams būdinga trikdanti vizija buvo akivaizdi jų ankstyvuosiuose kūriniuose. Ši vizija peraugo į tikrą norą įvardinti prekės ženklo vardą projektuose, kurie galėtų tapti tikrais baseinais, ypač vonios baldų pramonėje, kuri daugelį metų buvo ignoruojama dizainerių ir pasirinko kitų tipų gyvenamųjų patalpų apstatymą.

Nic, Made-in-Italy santechnika ir vonios kambario baldai„Made-in-Italy“ vertybės yra pagrindinės šios įmonės, kuri, viena vertus, sujungia italų žinias į tikrai rafinuotą dizainą, o kita vertus, yra kultūrinio konteksto, kuriame vertinamas tradicinis meistriškumas (gal geriau keisti: vertinama tradicinio meistriškumo) dalis. Šiandien visais tikslais „Nic“ gali būti laikoma pirmaujančia įmone santechnikos, dizainerių sukurtų praustuvų ir vonios kambario baldų, pagamintų iš aukščiausios kokybės keraminių medžiagų, srityje. Nic kataloge yra daiktų, pasižyminčių stipriomis savybėmis, kurie yra drąsūs ir originalūs savo paprastumu, tačiau išryškina unikalios medžiagos – keramikos – plastiškumą.Jų požiūris aiškiai matomas dizainerės Ilarios Marelli sukurtoje serijoje Milk. Anot Marelli, šiame projekte galima rasti tokio spontaniškumo, kuris vonios balduose yra gana retas. Norimas ir gautas efektas yra rafinuoto paprastumo, su linijomis, primenančiomis betarpiškumą ir neištirtą rankinių eskizų charakterį, slepiantį labai griežtą dizainą. Tai gali duoti tik ilga patirtis ir aistra įrengti intymias erdves, atspindinčias jas pagal savo estetinius ir funkcinius kanonus kuriančių žmonių asmenybes. Tik nuolatinio tyrimo procesas gali sukurti švarų ir linijinį stilių, kuris visiškai išskiria įmonę, kurios pažanga sukasi aplink individualų objektą, kad būtų sustiprintas ryšys tarp medžiagos ir naudojimo.

 

Nic kolekcijos: esminės geometrijos ir gryni tūriaiLabai sudėtingas ir originalus mąstymo procesas yra akivaizdaus Nic santechnikos paprastumo pagrindas. Grynų tūrių, toteminių formų, minkštos geometrijos ir pirminės energijos galima rasti visuose įmonės armatūruose, praustuvuose ir voniose.Pavyzdžiui, nuostabios Milk serijos formos puikiai įkūnija unikalią Nic viziją. Jiems būdinga įtampa ir labai retas kontrastas tarp jų sudedamųjų elementų. Panašu, kad „Pieno“ serijoje užfiksuotas dviejų skirtingų jėgų sambūvis. Viena vertus, lytėjimo švelnumas kyla iš vingiuotų, nenutrūkstamų vingių, kurie švelniai liečiasi, nedviprasmiškai primenantys moterišką visatą, kurios vertybės yra švelnumas, santūrumas ir harmonija. Priešingai šiam švelnumui, serialo monolitiška ir stabili išvaizda labiau primena vyrišką pasaulį ir trikdančią balto keramikos monolito vizualinę jėgą. Būtent dėl ​​šios nuolatinės pusiausvyros, tarp dviejų jėgų, Nic Design santechnika yra unikali. Milk kolekcijos ant grindų stovintys praustuvai – tai totemiškos, pirmykštės įkvėptos figūros, primenančios artimiausių gamtos kultūrų spontaniškumą, paremtos kruopščiu dizainu.Nesvarbu, ar tai būtų natūraliai švelnios formos, pavyzdžiui, Milk kolekcija, kurios tikslas yra priminti mums lašelį pieno, ar labiau kvadratinės formos, kaip Canale kolekcija, neabejotina Nic Design sėkmė gali būti siejama su jos gebėjimu sintetinti paprastumą ir tyrinėjimąbrangiuose objektuose, kurie telpa net į neformaliausią kontekstą. Šie elementai natūraliai tampa kasdienio gyvenimo dalimi – diskretiški ir elegantiški, tačiau kupini energijos ir instinkto.

Visą “NIC design” produkciją rasite paspaude ”Čia

Kategorijos

Perkamiausios

Gamintojai

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Žymos: