NAUJAS STANDARTAS VONIOS KAMBARYJE PLAUNAMAS TUALETAS AQUACLEAN ALBA

NAUJAS STANDARTAS VONIOS KAMBARYJE PLAUNAMAS TUALETAS AQUACLEAN ALBA

Naujasis AquaClean Alba paprastai ir elegantiškai įsilieja į vonios kambario dizainą. Dušo tualetas atrodo kaip klasikinis klozetas, bet gali padaryti daug daugiau ir vertinamas dėl palankios kainos. Naujos eros pradžia vonioje. Jis tinka visur ir visada – savo paprasta elegancija, paprastomis linijomis ir švelniais išlenkimais dizainerio Christoph Behling sukurtas pakabinamas dušo tualetas AquaClean Alba įsilieja į bet kokį vonios kambario dizainą. Tai galite pamatyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau verta pažvelgti atidžiau. „Atėjo laikas seniai pavėluotam žingsniui į priekį vonios higienos srityje.“ Arminas Giereris, „Geberit“ AquaClean produktų linijos vadovas, ryžtingai sako žodžius. Naujasis AquaClean Alba plaunamas tualetas perkelia šią pažangą į kasdienį vonios kambarį. Ne tik dėl elegantiško dizaino, bet ir dėl prieinamos kainos. Valymas vandeniu įsitvirtins buitiniame vonios kambaryje – su „AquaClean Alba“.

      

Susikoncentruokite į esminius dalykus „AquaClean Alba“ atsisako smulkmenų ir daugiausia dėmesio skiria esminiams dalykams – už neprilygstamą kainą. „Plaunamas tualetas turi tapti standartu šiuolaikiniame vonios kambaryje“, – sako Margit Pfeifer, „AquaClean“ verslo vadovė. „Kalbant apie biudžetą, tai reiškia nedidelį papildomą žingsnį planuojant vonios kambarį, tačiau didelį žingsnį gerinant asmens higieną. Su „AquaClean Alba“ siūlome tam skirtą produktą.

„Maža revoliucija“ Arminui Giereriui naujasis produktas yra „maža revoliucija“. „Akivaizdu, kad mums reikia tokio gaminio – patrauklaus, nebrangaus plaunamo tualeto pradedantiesiems.“ Gaminyje puikiai įtvirtinta ilgametė Geberit plaunamo tualeto patirtis. Tai prasideda efektyvia gamyba Europos keramikos gamykloje ir surinkimu Šveicarijos būstinėje. Ir tai svyruoja nuo paprasto įrengimo iki savaime suprantamo veikimo ir visapusiško aptarnavimo, kurio tikitės iš Geberit.

GEBERIT AQUACLEAN ALBA Geberit AquaClean Alba yra paprastas, stilingas unitazas su dušo funkcija, užtikrinanti optimalią asmens higieną pasinaudojus tualetu. AquaClean Alba yra idealus modelis plaunamo tualeto naujokams. Jis siūlo svarbiausias dušo tualeto funkcijas, tokias kaip efektyvus valymo dušo purškiklis dėl WhirlSpray dušo technologijos ir itin efektyvus TurboFlush technologijos nuplovimas. Ir tai yra žemesnėje kainų kategorijoje.

Kategorijos

Perkamiausios

Gamintojai

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Žymos: