Easy Drain santechnikos sprendimai                       

Easy Drain santechnikos sprendimai                       

Sveiki atvykę į "Easy Drain" pasaulį

"Easy Drain" - tai paprasti santechnikos sprendimai ir geriausias bei tinkamiausias produktų apibūdinimas. Paprasti, praktiški ir naudingi montavimo specialistams, o svarbiausia - patiems vartotojams, produktai, kurių kokybė geriausia, o dizainas - išvaizdžiausias. Kaip šeimos valdoma bendrovė, projektuoja, vysto ir gamina santechniką nuo 1928 metų.


AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

"Easy Drain" siekia aukštos produktų kokybės sutelkdami dėmesį į ilgaamžiškumą. Produkcija kuriama ir gaminama gamyklose Olandijoje ir Vokietijoje. Visiems gaminiams vykdomi įvairūs testavimai ir vertinimai, jog būtų galima užtikrinti ilgalaikį patvarumą jūsų vonios kambaryje. Štai kaip "Easy Drain" garantuoja aukščiausią kokybę.


INOVACIJŲ GALIA

Inovacijos - kompanijos dvasia. "Easy Drain" nuolat keičia santechnikos pasaulį naujomis idėjomis ir sprendimais, kurie vonios kambariui prideda komfortiškumo ir įrenginių paprastumo. Platus požiūris ir intensyvus rinkos tyrimas leidžia "Easy Drain" diegti naujoves. Dėka šios inovacijų galios klientai visame pasaulyje žino, kad pasirinkti "Easy Drain" - geriausias sprendimas.


IŠSKIRTINIS DIZAINAS

"Easy Drain" turi didelę aistrą dizainui. Todėl visus savo produktus su meile bei dėmesiu smulkmenoms kuria patys. Taip gali suteikti visiems savo produktams išskirtinį, olandišką dizainą, kuriuo labai didžiuojasi. "Easy Drain" produktai yra žinomi pasauliniu mastu dėl puikių dizainų, kurie buvo apdovanoti keliais tarptautiniais dizaino ir inovacijų apdovanojimais.


"EASY DRAIN" GARANTUOJA

  • ○ Inovatyvius ir tendenciškus vonios kambario sprendimus
  • ○ Vokišką kokybę
  • ○ Išskirtinį ir tarptautiniu mastu pripažintą olandišką dizainą
  • ○ Daugiau nei 80 metų žinių bei patirties santechnikos srityjeVisą "Easy Drain" produkciją rasite paspaude ”Čia

Kategorijos

Perkamiausios

Gamintojai

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Žymos: